15 czerwca 2018

WAPRO ERP – zarządzanie firmą

WAPRO ERP to nowoczesne systemy, które ściśle ze sobą współpracują – stanowią systematycznie powiększający się ekosystem. Ich celem jest wspieranie rozwoju polskich firm, zwiększanie ich konkurencyjności i efektywności.

Wybierając oprogramowanie WAPRO ERP każdy Klient może dołączyć do grona przedsiębiorców, które w zarządzaniu wykorzystują najnowsze rozwiązania informatyczne. Może zacząć nową przygodę z biznesem, sprawić by jego firma stała się nowoczesna, mobilna i aktywna w internecie

Programy WAPRO ERP to komplet aplikacji do zarządzania w małych i średnich przedsiębiorstwach, wspierający pracę działów: sprzedaży, finansów i księgowości, kadr oraz pracowników mobilnych. Oprogramowanie marki WAPRO ERP można wykorzystać w każdej branży, systemy cechuje prosta instalacja, łatwa konfiguracja i intuicyjna obsługa. Programy są stale rozwijane i udoskonalane zgodnie z rosnącymi potrzebami Klientów, aby stanowiły nowoczesne narzędzia do zarządzania współczesną firmą.

Wybór programu
Systemy WAPRO ERP dostępne są w liniach produktowych przeznaczonych dla różnej wielkości firm. Linie różnią się między sobą liczbą wchodzących w skład modułów i funkcjonalnością. Rozpoczynając pracę na WAPRO START można łatwo, wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, migrować do bogatszej funkcjonalnie linii BIZNES czy najbardziej rozbudowanej linii PRESTIŻ wyposażonej w możliwości analiz. Linie produktowe pozwalają na wybór najodpowiedniejszego pakietu do zarządzania, zgodnie z wielkością i potrzebami firmy.

Rozbudowa
Wraz ze wzrostem przedsiębiorstwa istnieje możliwość zwiększenia funkcjonalności programów i przejścia do bardziej zaawansowanej linii a także rozbudowania użytkowanego systemu informatycznego WAPRO ERP poprzez dokupienie licencji na kolejne stanowiska. Programy, które pracowały dotychczas na pojedynczych stanowiskach, można w zależności od nowych potrzeb rozbudować tak, aby współpracując między sobą tworzyły kompleksowy system do zarządzania firmą.

Zarządzanie firmą w oparciu o programy WAPRO ERP cechuje:
– wysoka jakość relacji z klientami
– wygodne i sprawne kontakty zewnętrzne
– ład, porządek oraz automatyzacja pracy
– pomoc w podejmowaniu właściwych decyzji biznesowych

Oprogramowanie WAPRO ERP to:
– Optymalne wykorzystanie zasobów przedsiębiorstwa
– Obniżenie kosztów zarządzania dzięki automatyzacji pracy
– Możliwość precyzyjnego planowania i bieżącej kontroli stanu finansów firmy
– Wyższa jakość obsługi klienta
– Ułatwienie ekspansji na nowe rynki
– Dostęp do nowoczesnych technologii mobilnych
– Pomoc dla początkującego biznesmena

Zalety oprogramowania WAPRO ERP:
– Kompleksowość i bogactwo funkcjonalne kompletu oprogramowania
– Niskie koszty zakupu i wdrożenia oprogramowania
– Rozwiązania „wszystko w jednym”
– Skalowalność oprogramowania: mechanizm tabel dodatkowych i gniazd rozszerzeń
– Kompletne rozwiązanie od jednego producenta
– Wysoka jakość programów

Bezpieczeństwo
Programy WAPRO ERP pozwalają na ochronę danych przed dostępem osób niepowołanych poprzez możliwość zdefiniowania systemu haseł i identyfikacji użytkownika. Aplikacje wyposażone są w moduł do kontroli i autokorekty danych oraz w mechanizm tworzenia skompresowanych zapasowych kopii.

Oprogramowanie Wapro ERP na FB

WAPRO ERP